Dom ProduktySuszarka do piekarnika

Mikrofalowy pasek sterylizujący przemysłowy system suszenia pieców piekarskich

Mikrofalowy pasek sterylizujący przemysłowy system suszenia pieców piekarskich

  • Microwave Belt Sterilizing Industrial Drying Ovens Button Control System
  • Microwave Belt Sterilizing Industrial Drying Ovens Button Control System
 • Microwave Belt Sterilizing Industrial Drying Ovens Button Control System

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: YIBU
  Orzecznictwo: CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
  Numer modelu: MSD

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
  Czas dostawy: 10 tygodni
  Zasady płatności: L/C, T/T
  Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Materiał metalowy: SUS316 / SUS304 / STAL WĘGLOWA, ETC Moc: dostosować
  Dokument: FAT / IQ / OQ / PQ Odparowanie wody: 5-2000 kg
  System sterowania: Sterownik PLC + HMI / Button silnik: ABB / SIEMENS / SEW
  High Light:

  industrial drying ovens

  ,

  forced air drying oven

  MSD -P Farmaceutyczny piec mikrofalowy do sterylizacji Suszarka do suszenia (suszarka z siatką taśmową) ( piec przenośnikowy )

  Przedmowa

  1. Opis produktu:

  Sprzęt do sterylizacji mikrofalowej - częstotliwość mikrofalowa to fale elektromagnetyczne o częstotliwości 300 MHz do 300 GHz. Materiał dielektryczny jest podgrzewany w wodzie cząsteczki są cząsteczkami polarnymi, które w szybko zmieniającym się polu elektromagnetycznym o wysokiej częstotliwości zmieniają swoją orientację biegunowości wraz ze zmianami zewnętrznego pola elektrycznego, co powoduje ruch cząsteczek i wzajemne tarcie, dzięki czemu temperatura materiału wzrasta . Osiągnięcie szybkiego efektu sterylizacji.

  W ostatnich latach nasza firma opracowała dedykowany sprzęt do sterylizacji mikrofalowej o mocy 6KW ~ 150KW, sterylizacja z powodu suchej szybko i równomiernie, energooszczędna, prosta obsługa itp., Są preferowane przez wiele firm spożywczych, osiągnęła znaczące korzyści ekonomiczne i społeczne .

  Zasada

  Materiały są równomiernie rozmieszczone na taśmie z siatki przez podajnik materiału. Taśma z siatki przyjmuje zazwyczaj siatkę ze stali nierdzewnej o wymiarach 12-60 mesh i jest pobierana przez urządzenie transmisyjne i przemieszcza się wewnątrz suszarki. Suszarka składa się z kilku sekcji. Dla każdej sekcji gorące powietrze krąży oddzielnie. Część wyczerpanego gazu jest zużywana przez specjalną dmuchawę do usuwania wilgoci. Gazy odlotowe są kontrolowane przez zawór regulacyjny. Gorące powietrze przechodzi przez pasek siatkowy, który przynosi wodę. Pasek siatkowy porusza się powoli, prędkość jazdy można swobodnie regulować w zależności od właściwości materiału. Końcowe produkty po procesie suszenia będą w sposób ciągły wpadać do kolektora materiału. Górne i niskie jednostki cyrkulacyjne mogą być dowolnie wyposażone zgodnie z wymaganiami klienta;

  Model MSD20 MSD100
  Częstotliwość mikrofal 2450 ± 50 MHz 2450 ± 50 MHz
  Moc mikrofal 20kw 100kw
  Napięcie wejściowe 380v 380v
  Wycieki mikrofal ≤1 mw / cm2 ≤1mw / cm2
  Względna wilgotność ≤80% ≤85%
  Waga 2000 kg 8000 kg
  Rozmiar 15380 * 815 * 1700mm 18000 * 1500 * 2200 mm

  Parametry techniczne suszarki mikrofalowej z tunelem orzechowym

  1) Suszarka mikrofalowa typu tunelowego wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304 #. W pełni spełnia wymagania medycyny.

  2) Osuszanie niskotemperaturowe i sterylizacja, które mogą zachować oryginalny smak i dobry koloryt.

  3) Penetracja: Suszarka mikrofalowa typu tunelowego przyjmuje sposób promieniowania w celu przeniesienia energii i ogrzewa całkowicie bez żadnego medium.

  4) Grzanie równomiernie: w tym samym czasie następuje nagrzewanie mikrofalowe i na zewnątrz materiału, różnica temperatur jest bardzo mała w materiale i na zewnątrz materiału. W związku z tym jest bardziej równomiernie podczas suszenia materiałów, a wydajność ogrzewania jest znacznie większa.

  5) Szybko i oszczędność energii.

  Podanie :

  Służy do suszenia i sterylizacji proszku, granulek i plasterków lub koloidów itp., Żywności w kształcie, dodatku, przyprawy, lekarstwa, medycyny chińskiej i materiałów ziołowych, odżywczego produktu zdrowotnego, produktów ubocznych rolnictwa - niesmażonego makaronu instant, mąki, fasoli, wołowiny szarpane, spotykać kromki, szarpane ryby, herbatę, tytoń. Wyciskanie i prażenie migdałów, brzoskwini, jądra, ziarna orzeszków ziemnych, proso itp. Frytki ziemniaczane, plasterek krewetki i żołądek ryby. Sterylizacja Takich osób, które biorą doustnie, pikle itp. Produkt przeciwmgielny, lodem dla ryb mrożonych, mięsa itp. Aby wysuszyć fasolę i wyeliminować do niej świeży zapach; sucha, osobna rzeźba dla przemysłu hutniczego; suche do farbowania, porcelany, włókna szklanego, włókien chemicznych, przędzy bawełnianej, drewna, skóry, bambusa itp.

  Szczegóły kontaktu
  Changzhou Yibu Drying Equipment Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: wangniu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)

  Adres fabryczne:Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)