Dom ProduktyMaszyna do granulacji proszków

Sealed Circulation Fluid Bed Granulator w proszku do przemysłu spożywczego

Sealed Circulation Fluid Bed Granulator w proszku do przemysłu spożywczego

  • Sealed Circulation Fluid Bed Powder Granulator Machine For Foodstuff Industry
 • Sealed Circulation Fluid Bed Powder Granulator Machine For Foodstuff Industry

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: YIBU
  Orzecznictwo: ISO9001 , ISO14001, SGS . CE , UL Certificate
  Numer modelu: FG

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Drewniane etui
  Czas dostawy: 45-60 dni
  Możliwość Supply: 28 zestawów rocznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Sus304 lub SUS316l używany do: przemysł spożywczy
  być wyspecjalizowanym w: główny materiał maszyny
  High Light:

  fluid bed granulator

  ,

  dry granulation machine

  Przedmowa

  Suszarka fluidyzacyjna zwana jest również złożem fluidalnym. Przez ponad 30 lat działalności i doskonalenia odgrywa aktywną rolę w branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej i przemysłowej. Składa się z filtra powietrza, złoża fluidalnego, separatora cyklonowego, kolektora pyłu, szybkiego wentylatora odśrodkowego, szafy sterowniczej i tak dalej. Ze względu na różnicę właściwości od surowca konieczne jest wyposażenie go w odpylacz zgodnie z praktycznymi potrzebami. Może wybrać separator cyklonowy i kolektor pyłu zarówno jeden, jak i jeden. Zasadniczo można wybrać separator cyklonowy, jeśli surowiec jest większy i można wybrać kolektor pyłu, jeśli surowiec jest lekki. Ponadto do wyboru jest pneumatyczne urządzenie zasilające. Istnieją dwa rodzaje operacji dla tego komputera, ciągły i przerywany.

  Czyste i gorące powietrze dostaje się do złoża fluidalnego poprzez rozdzielacz płyty zaworowej. Mokry materiał podawany z podajnika tworzy płynny stan za pomocą gorącego powietrza. Ze względu na szeroki kontakt gorącego powietrza i surowców, czas schnięcia jest krótki. Jeśli używasz typu ciągłego, materiał wchodzi od przodu łóżka, fluidyzuje się w łóżku przez kilka minut i unosi się po drugiej stronie łóżka. Maszyna pracuje pod ujemnym ciśnieniem.

  Wydajność suszenia mierzona jest na podstawie wilgotności pierwotnej kryształu śliwki wynoszącej 20%, a jej końcowa wilgotność wynosi 5%, a temperatura wlotu powietrza wynosi 130 ℃. Zdolność suszenia innych surowców będzie opierała się na praktycznych warunkach suszenia. W przypadku wybranych modeli należy pamiętać, że: Model A należy dopasować do separatora cyklonowego i modelu B za pomocą wewnętrznego odpylacza workowego oraz modelu C z separatorem cyklonowym i odpylaczem workowym.

  Funkcja:

  Struktura poziomej suszarki fluidyzacyjnej jest okrągła, aby uniknąć martwego kąta. Wewnątrz leja znajduje się urządzenie mieszające w celu uniknięcia aglomeracji surowca i utworzenia kanału przepływu. Granulat jest wyładowywany metodą przewracania. Jest to bardzo wygodne i pełne. Rozładowany system może być zaprojektowany jako żądanie.

  Działa w warunkach podciśnienia i uszczelnienia. Powietrze jest filtrowane. Dlatego jest prosty w obsłudze i wygodny do czyszczenia. Jest to idealne urządzenie zgodne z wymaganiami GMP.

  Szybkość suszenia jest szybka, a temperatura jest jednorodna. Czas schnięcia wynosi zwykle 20-30 minut.

  Systemy elektroniczne i ich bezpieczeństwo powinny spełniać wymagania określone w 21 CFR część 11 iw załączniku 11 GMP Dane powinny być gromadzone w odpowiednich odstępach czasu i przechowywane w systemie w ustalonym formacie, który można wydrukować / odczytać;

  Szczegóły kontaktu
  Changzhou Yibu Drying Equipment Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: wangniu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)

  Adres fabryczne:Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)