Dom ProduktyMaszyna do granulacji proszków

Wysoka wydajność cieplna Maszyna do suszenia proszków SS304 SS316 CS

Wysoka wydajność cieplna Maszyna do suszenia proszków SS304 SS316 CS

  • High Heat Efficiency Powder drying Machine SS304 SS316 CS
 • High Heat Efficiency Powder drying Machine SS304 SS316 CS

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: YIBU
  Orzecznictwo: ISO9001 , ISO14001, SGS . CE , UL Certificate
  Numer modelu: GFG

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 28 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Drewniane etui
  Czas dostawy: 68 dni roboczych
  Możliwość Supply: 28 zestawów rocznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Surowiec: SUS304 LUB SUS316L Fuction: bez martwego kąta
  używany do: przemysł spożywczy
  High Light:

  fluid bed granulator

  ,

  wet granulator machine

  cechy

  1. Oczyszczone i ogrzane powietrze jest wprowadzane od dołu przez wentylator ssący i przepuszczane przez płytę sitową z surowca. W komorze roboczej stan fluidyzacji powstaje poprzez mieszanie i podciśnienie. Wilgoć jest odparowywana i szybko usuwana, a surowiec szybko się suszy.

  1. Bez względu na to, czy produkt był wytwarzany w złożu fluidalnym, czy w mieszalniku o wysokim ścinaniu, czy to w partii, czy w sposób ciągły: przy suszeniu w złożu fluidalnym należy zapewnić, że suszenie zawsze zachodzi w równowadze termodynamicznej. Temperatura powietrza wlotowego musi być tak dobrana, aby z powierzchni granulatu wyparowała tylko tak duża ilość wilgoci, jaka jest przenoszona przez kapilary z wnętrza granulatu na powierzchnię. Jeśli temperatura powietrza wlotowego jest zbyt wysoka, najprawdopodobniej powstanie skorupa powierzchniowa, która przeszkadza, a nawet uniemożliwia transport wilgoci z głębszych warstw na zewnątrz. Spowoduje to opóźnienie całego procesu suszenia, a nie jego przyspieszenie
  2. GFG-F Wysokowydajne urządzenie do suszenia bielizny z płynnym złożem (suszarka fluidyzacyjna) (suszarka fluidalna) (suszarka FBD)
  3. Oczyszczone i ogrzane powietrze jest wprowadzane od dołu przez wentylator ssący i przepuszczane przez płytę sitową z surowca. W komorze roboczej stan fluidyzacji powstaje poprzez mieszanie i podciśnienie. Wilgoć jest odparowywana i szybko usuwana, a surowiec szybko się suszy.

   Suszenie fluidalne może być stosowane w całym przemyśle przetwarzania proszków. W branży farmaceutycznej ta nowatorska metoda zastąpiła czasochłonne suszenie tac dawno temu: proces suszenia z suszeniem fluidalnym skraca czas suszenia w suszarce o około dwadzieścia razy. Ponadto, suszenie w złożu fluidalnym zapewnia kontrolowane i jednorodne warunki suszenia w porównaniu z nierównomiernym suszeniem w tacach.

   W przypadku wariantów procesowych, granulacji rozpyłowej, aglomeracji natryskowej lub powlekania natryskowego, należy zauważyć, że nie tylko wilgoć musi parować, dopóki nie osiągnie określonej wartości resztkowej, ale także, że suszenie ma miejsce podczas całego procesu natryskiwania. Zbyt wysokie temperatury powietrza wlotowego mogą prowadzić do niewystarczających mostków cieczy, niestabilnych struktur granulatu lub niejednorodnie wyglądających filmów.

  spec wilgoć
  odparowany (kg / h)
  moc kw obszar zajęty m 2 sprawność cieplna (%)
  FG0,25 113 11 3,5 x 2,5 > 60
  FG0,5 225 18,5 7x5 > 60
  FG0,9 450 30 7x6,5 > 60
  FG1.5 675 50 8x7 > 60
  FG2.0 900 75 11x7 > 60
  FG2,5 1125 90 12x8 > 60
  FG3.0 1150 110 14x10 > 60
  FG3.5 1491 110 14x10 > 60

  Informacje o firmie

  Urządzenie suszące Changzhou YIBU CO., Ltd zostało nagrodzone słynnym chińskim znakiem towarowym. Nasza firma stała się pierwszą firmą suszącą, która stała się znanym chińskim znakiem towarowym w Chinach.

  Do tej pory YIBU ma ponad 250 osób z 25-letnim dzieckiem. Założyciel, pan Zha Guocai, od ponad trzydziestu lat zajmuje się badaniami, produkcją, produkcją i prowadzeniem suszarni, pełni funkcję zastępcy dyrektora generalnego China Drying Equipment Stowarzyszenie na długi czas. Firma wiele uwagi poświęca renowacji nauki i technologii. Najpierw lub później współpracowała z instytutami takimi jak Szanghaj, Wuhan, Chongqing itd. I współpracowała z Shenyang Chenmical Institute, Ministerstwem Przemysłu Chemicznego, Qinghua University, Shanghai Transporation University, Dalian Science and Technology University. W związku z tym firma może wprowadzać co roku na rynek 3-5 nowych odmian. W 1998 r., Poprzez zatwierdzenie odpowiednich departamentów państwowych, firma utworzyła China Research Centre of Drying and Granulating, które może badać nowy proces i opracowywać nowe technologie oraz dostarczać nowe produkty dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego. W naszym laboratorium mamy wiele maszyn do testowania, aby wykonać testy dla klientów.

  Sprzedaliśmy sprzęt do USA, Indii, Rosji, Danii, Holandii, Peru, Australii, Nowej Zelandii, Ghany, Cypru, Grecji, Iranu, Indonezji, Filipin, Korei, Japonii, Tajwanu, Hongkongu i tak dalej w prawie 50 krajach i dzielnice na całym świecie;

  Nasze atuty
  1. Używamy wysokiej jakości importowanych marek instrumentów i maszyn do obróbki, aby stworzyć maszynę najwyższej jakości; YIBU sprawia, że ​​czujesz się swobodnie w zakresie obsługi posprzedażnej.
  2. Zapewniamy części zamienne z kosztami samych części zamiennych przez całe życie.

  3. Możemy wykonać maszynę na życzenie klienta.

  4. Dla materiału do maszyny, mamy kilka rodzajów surowców do wyboru Takich jak SUS304, 316L, stali węglowej, a także innych.

  5. Dla źródła ciepła dla maszyny, możemy zrobić to w oparciu o dostępny obiekt u klienta, taki jak para, elektryczność, piec gazowy i tak dalej.

  6. Zaprosiliśmy i wskazaliśmy profesora Aruna. Mujumdar, wieloletni przewodniczący Międzynarodowej Konferencji Suszarniczej i laureat "Nagrody Przyjaźni" chińskiego rządu jako nasz doradca techniczny, który utrzymał maszynę YIBU w światowej przewadze technologicznej;

  7. Posiadamy zespół R & D i możemy pomóc klientowi zaprojektować jego proces produktu.

  8. W przypadku silnika mamy więcej możliwości, takich jak ABB, SEW, Siemens i tak dalej.

  9. Dla palnika mamy wybór Usgas, Rellio lub innej międzynarodowej marki.

  10. W przypadku wału możemy wybrać SKF, Japan NSK bearingings.etc.

  11. Nasze urządzenie możemy zaprojektować w wersji przeciwwybuchowej, wolnej od pyłu, pozbawionej wody, zamkniętej w obiegu.

  12. Gwarancja / gwarancja: 1 rok licząc od dnia udanej instalacji i uruchomienia.

  13. Opakowanie: drewniane opakowanie. Specjalny materiał drewniany bez fumigacji. Lub zgodnie z wymaganiami klienta.

  14. Cechy szczególne produktu: odporne na kurz, żaroodporne, olejoodporne, odporne na eksplozje

  Szczegóły kontaktu
  Changzhou Yibu Drying Equipment Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: wangniu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)

  Adres fabryczne:Zhajia Village, Zhenglu Town, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)