• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

Ogrzewanie parowe do żywności 10kg / H Suszarka do grzybów

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Numer modelu JCT
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena USD 5500-65800 SET
Szczegóły pakowania drewniana skrzynka
Czas dostawy 6 tygodni
Zasady płatności L / C, T / T
Możliwość Supply 20 zestawów miesięcznie
Szczegóły Produktu
Materiał SUS316 / SUS304; Źródło ogrzewania Parowe / elektryczne /
moc Dostosowane Parowanie wody 10-480 kg / godz
Temp 100-500 ℃ Dokument FAT / IQ / OQ / PQ
Funkcja Suszarka o wysokiej wydajności
High Light

Maszyna do odwadniania grzybów spożywczych

,

10 kg / H Maszyna do odwadniania grzybów

,

Maszyna do odwadniania grzybów parowych

Zostaw wiadomość
opis produktu

Specjalna maszyna do suszenia JCT (Piec do suszenia gorącym powietrzem) (Piec farmaceutyczny) (Piec z obiegiem gorącego powietrza, Maszyna do suszenia gorącego powietrza)

♥ Maszyna do suszenia Wprowadzenie:

Ta maszyna jest wykonana z niskoszumowego wentylatora osiowego o wysokiej temperaturze oraz automatyczny system kontroli temperatury.Cały nakładSystem jest w pełni zamknięty, aby zapewnić efektywność cieplną suszenia maszyna wzrasta z tradycyjnych 3% -7% do 35% -45%.Najwyższe ciepłowydajność może osiągnąć 50%.Oszczędza to dużo energii dla naszego kraju izwiększa korzyści ekonomiczne.

Zastosowanie suszarki:

Może suszyć wiele rodzajów materiałów, takich jak produkty rolne.Jak na przykładmięso, owoce i warzywa, kwiaty, zioła, herbata, grzyby, ryby i owady, ziarna zbóż, proszek i makaron.

Cechy suszarki:

1. system cyrkulacji gorącego powietrza, wysoka wydajność, może suszyć żywność jednolicie.

2. kontrola temperatury i funkcja timera, ustawianie temperatury i timer zgodnie.

3. regulowana temperatura od 0 ~ 100 stopni.

4. Łatwa obsługa i czyszczenie, wysoka wydajność energetyczna, składniki odżywcze żywności zachowane.

5. Ruchoma płyta sucha typu, swobodna kolokacja wysokość suszenia żywności, spełnia wielkość zapotrzebowania na suche powietrze.

6. Nakładaj na suszone owoce, materiały lecznicze i inne rodzaje żywności.

7. Nadaje się do użytku domowego i komercyjnego.

Ogrzewanie parowe do żywności 10kg / H Suszarka do grzybów 0

Przedmowa

Para powietrza przepływa tylko przez powierzchnię surowca w tradycyjnej suszarce komorowej.Wadą jest to, że współczynnik surowca tylko w tradycyjnej poziomowej suszarce komorowej.Wadą jest to, że współczynnik przenikania ciepła jest niski, czas schnięcia jest długi, ma wady w strukturze, nie może być zgodny z wymaganiami GMP.Aby przezwyciężyć ten niedobór, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy suszarkę komorową penetrującego strumienia powietrza w oparciu o pochłaniającą obcą zaawansowaną technologię.Zasada działania została przedstawiona na poniższym schemacie.

Ogrzewanie parowe do żywności 10kg / H Suszarka do grzybów 1

 

Zasada

W tradycyjnej suszarce z przepływem poziomym przepływ powietrza przepływa tylko po powierzchni materiału i ma wady w postaci niskiego współczynnika przenikania ciepła, niskiej wydajności cieplnej i długiego czasu suszenia materiału, przez co nie mogą sprostać produkcji leków GMP standard.Aby przezwyciężyć wady, nasza firma opracowuje specjalny piec do suszenia, pochłaniając zaawansowaną technologię w domu i na pokładzie.
Maszyna wykorzystuje wentylator do filtrowania świeżego powietrza dzięki niskiej wydajności, średniej wydajności i wysokiej wydajności, a to spowodowałoby, że oczyszczanie osiągnęło poziom lakh, a następnie powietrze przeszłoby przez parowy wymiennik ciepła, tak że temperatura powietrza podniosłaby się do pewnego poziom, po oczyszczeniu przez odfiltrowanie ogrzanego powietrza, przepływałby na każdy poziom przez płytę bocznikową po lewej stronie, aby rozgrzany wiatr równomiernie przechodził przez suszony materiał.Wilgotne powietrze jest wypompowywane przez wentylator odśrodkowy z dna nachylonego kanału pod płytą do pieczenia, następnie część wilgotnego powietrza jest usuwana z pieca, a druga część nadal krąży i jest podgrzewana, aby osiągnąć cel suszenia.

Ogrzewanie parowe do żywności 10kg / H Suszarka do grzybów 2

Funkcja

Każda cyrkulacja ogrzanego powietrza przechodziłaby przez filtry środkowe i wysokowydajne, zapobiegając modyfikacjom w przebiegu cyrkulacji materiału zmieszanego z powietrzem, unikając zanieczyszczenia lekarstwami i dobrze spełnia standardy produkcji leków.
Piec do suszenia specjalnego ma większą zdolność suszenia niż typ poziomy;grubość materiału jest ponad 3 razy większa niż w typie poziomym.
Specjalny piec do suszenia ma większą powierzchnię i wyższą wydajność, a jego możliwości suszenia są kilkakrotnie wyższe niż typ poziomy, poza tym ma niższy koszt.
Maszyna jest przeznaczona do suszenia wszystkich rozmiarów materiałów ziarnistych i blokowych.
Maszyna jest łatwa w czyszczeniu, przenośna w demontażu i wygodna w czyszczeniu, poza tym pracuje z niskim współczynnikiem awaryjności.
Na wlocie i wylocie powietrza znajduje się filtr powietrza, dzięki czemu materiał nie zostanie zanieczyszczony i nie wpłynie na jego jakość.
Piekarnik może nagrzewać się za pomocą pary olejowej lub elektrycznej.

Ogrzewanie parowe do żywności 10kg / H Suszarka do grzybów 3