• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

Nasiona pomidorów Sus304 GMP 480kg / H Suszarka do piekarnika

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Numer modelu JCT
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena USD 5500-65800 SET
Szczegóły pakowania drewniana skrzynka
Czas dostawy 6 tygodni
Zasady płatności L / C, T / T
Możliwość Supply 20 zestawów miesięcznie
Szczegóły Produktu
Materiał SUS316 / SUS304; Źródło ogrzewania Parowe / elektryczne /
moc Dostosowane Parowanie wody 10-480 kg / godz
Temp 100-500 ℃ Dokument FAT / IQ / OQ / PQ
Stosowanie Używane środki farmaceutyczne i spożywcze Podanie Przetwarzanie leków, przetwarzanie chemikaliów
High Light

Suszarka do piekarnika sus304

,

maszyna do suszenia 480 kg / h

,

maszyna do suszenia GMP

Zostaw wiadomość
opis produktu

JCT -P Farmaceutyczna specjalna suszarka do suszarek (Piec do suszenia gorącym powietrzem) (Piec farmaceutyczny) (Piec z obiegiem gorącego powietrza, Maszyna do suszenia gorącego powietrza)

1) Zakres zastosowania:

 

Nasz remaszyna do żywieniajest specjalnie zaprojektowany do owoców i warzyw.Używa gorącego powietrza zamiast światła słonecznego, a wentylator zmiany biegów powoduje równomierne cykle gorącego powietrza w piekarniku.W ten sposób owoce i warzywa można suszyć.W ten sposób Suszarka możemy produkować suszone warzywa i owoce bez ograniczeń pogodowych.Co więcej, koszt czasu ulega znacznemu skróceniu.

 

2) Cechy produktu:

 

1.Wewnątrz piekarnika krąży większość gorącego powietrza, wysoka wydajność cieplna, oszczędność energii.
2. Wyposażony w wymuszoną wentylację i regulowane płyty dystrybucji powietrza.

3. Szeroki wybór źródeł ciepła, takich jak para, gorąca woda, prąd, daleka podczerwień itp.

4. Niski poziom hałasu maszyny, zrównoważony proces pracy, automatyczny system kontroli temperatury, łatwa instalacja i konserwacja.
5. Ściana wewnętrzna ze stali nierdzewnej, ściana zewnętrzna ze stali węglowej (z ładnym malowaniem okładki).

6. szerokie zastosowanie, takie jak żywność, warzywa, owoce, ryby, krewetki, ogórek morski itp

Nasiona pomidorów Sus304 GMP 480kg / H Suszarka do piekarnika 0

Przedmowa

 

Para powietrza przepływa tylko przez powierzchnię surowca w tradycyjnej suszarce komorowej.Wadą jest to, że współczynnik surowca tylko w tradycyjnej poziomowej suszarce komorowej.Wadą jest to, że współczynnik przenikania ciepła jest niski, czas schnięcia jest długi, ma wady w strukturze, nie może być zgodny z wymaganiami GMP.Aby przezwyciężyć ten niedobór, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy suszarkę komorową penetrującego strumienia powietrza w oparciu o pochłaniającą obcą zaawansowaną technologię.Zasada działania została przedstawiona na poniższym schemacie.

 

Nasiona pomidorów Sus304 GMP 480kg / H Suszarka do piekarnika 1

 

Zasada

W tradycyjnej suszarce z przepływem poziomym przepływ powietrza przepływa tylko po powierzchni materiału i ma wady w postaci niskiego współczynnika przenikania ciepła, niskiej wydajności cieplnej i długiego czasu suszenia materiału, przez co nie mogą sprostać produkcji leków GMP standard.Aby przezwyciężyć wady, nasza firma opracowuje specjalny piec do suszenia, pochłaniając zaawansowaną technologię w domu i na pokładzie.
Maszyna wykorzystuje wentylator do filtrowania świeżego powietrza dzięki niskiej wydajności, średniej wydajności i wysokiej wydajności, a to spowodowałoby, że oczyszczanie osiągnęło poziom lakh, a następnie powietrze przeszłoby przez parowy wymiennik ciepła, tak że temperatura powietrza podniosłaby się do pewnego poziom, po oczyszczeniu przez odfiltrowanie ogrzanego powietrza, przepływałby na każdy poziom przez płytę bocznikową po lewej stronie, aby rozgrzany wiatr równomiernie przechodził przez suszony materiał.Wilgotne powietrze jest wypompowywane przez wentylator odśrodkowy z dna nachylonego kanału pod płytą do pieczenia, następnie część wilgotnego powietrza jest usuwana z pieca, a druga część nadal krąży i jest podgrzewana, aby osiągnąć cel suszenia.

Nasiona pomidorów Sus304 GMP 480kg / H Suszarka do piekarnika 2

Funkcja

Każda cyrkulacja ogrzanego powietrza przechodziłaby przez filtry środkowe i wysokowydajne, zapobiegając modyfikacjom w przebiegu cyrkulacji materiału zmieszanego z powietrzem, unikając zanieczyszczenia lekarstwami i dobrze spełnia standardy produkcji leków.
Piec do suszenia specjalnego ma większą zdolność suszenia niż typ poziomy;grubość materiału jest ponad 3 razy większa niż w typie poziomym.
Specjalny piec do suszenia ma większą powierzchnię i wyższą wydajność, a jego możliwości suszenia są kilkakrotnie wyższe niż typ poziomy, poza tym ma niższy koszt.
Maszyna jest przeznaczona do suszenia wszystkich rozmiarów materiałów ziarnistych i blokowych.
Maszyna jest łatwa w czyszczeniu, przenośna w demontażu i wygodna w czyszczeniu, poza tym pracuje z niskim współczynnikiem awaryjności.
Na wlocie i wylocie powietrza znajduje się filtr powietrza, dzięki czemu materiał nie zostanie zanieczyszczony i nie wpłynie na jego jakość.
Piekarnik może nagrzewać się za pomocą pary olejowej lub elektrycznej.

Nasiona pomidorów Sus304 GMP 480kg / H Suszarka do piekarnika 3