• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

High Speed Mixers Pharmaceutical Industry Mixing Equipment For Health Care Medicine

Place of Origin China
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number HLD
Minimum Order Quantity 1 set
Cena Negotiation
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 6 weeks
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 20 SETS PER MONTH
Szczegóły Produktu
Materiał metalowy SUS316 / SUS304 Pojemność 50–3000L
system zywieniowy za pomocą podajnika ślimakowego lub próżniowego Rozmiar można tego dokonać na podstawie wymagań klienta
Silnik ABB SEW SIEMENS
High Light

industrial blending machine

,

industrial blending equipment

Zostaw wiadomość
opis produktu

Medycyna zdrowotna Seria HLD Mieszarka do lejek (mikser lejek) dla przemysłu farmaceutycznego (Mikser do lejek) (Mieszarka do lejek) (IBC BIN BLENDER, Mieszarka do lejek )

Wprowadzenie

Wytwarzanie stałych postaci dawkowania oznacza mieszanie substancji czynnej z substancjami pomocniczymi, w celu uzyskania jednolitości zawartości, aby podczas kolejnego dawkowania (prasowanie, napełnianie kapsułek i torebek itp.) Uzyskiwać jednostki dawkowania o odpowiedniej zawartości .

Konwencjonalne systemy mieszania wykorzystują mieszalniki o stałej rotacji, które muszą być rozładowywane do pojemników, w których są przechowywane do momentu podania. Zamiast tego technologia pośredniego kontenera luzem (IBC) składa się ze stałej stacji mieszania z jednostkami kontenerowymi lub pojemnikami mobilnymi.

Dlatego po napełnieniu pojemnika produktem, będzie on używany do trzech funkcji:

a) Mieszanie

b) Przechowywanie

c) Karmienie

Mieszarki bin są integralnym modułem w procesie transportu materiałów stałych. Są znani ze swojej zdolności do osiągnięcia wysokiej jednorodności mieszanki w krótkim okresie czasu. Bin Blender jest zaprojektowany do przyjmowania, blokowania, podnoszenia i mieszania DPPL.

Ten sam pojemnik, który jest używany przez cały proces produkcji, służy również jako jednostka mieszająca. Jedną z nieodłącznych zalet stosowania pośredniego pojemnika luzem (IBC) jest to, że pozwala on na jednorodne mieszanie wielu składników bez konieczności przenoszenia materiału do iz innej maszyny. Eliminuje to zanieczyszczenie krzyżowe, kosztowne czasy wymiany produktów oraz czyszczenie i przygotowanie blendera. Nasza linia Bin Blenderów pozwala na łatwy załadunek IBC bez wózka widłowego. Po zmieszaniu IBC można podnieść i ustawić powyżej procesu rozładowania za pomocą jednego z naszych podnośników.

Proces pracy

Sprzęt ten składa się głównie z ramy, klatki obrotowej; układ napędowy, układ podnoszenia, układ hamulcowy i układ sterowania.

Przed rozpoczęciem procesu mieszania operator ładuje pojemnik do obracanej klatki, a następnie naciska klawisz „Potwierdź” na panelu dotykowym, pojemnik zostanie automatycznie podniesiony do ustalonej pozycji i zaciśnięty.

Po odebraniu przez czujnik sygnału zablokowanego binem układ napędowy zaczyna mieszać zgodnie z zaprogramowaniem zgodnie z ustawieniem czasu i prędkości.

Po zakończeniu procesu mieszania układ hamulcowy działa automatycznie, aby zatrzymać klatkę obrotową, aż dojdzie do pozycji poziomej.

Następnie system podnoszenia działa, aby wyładować pojemnik na ziemię, a po osiągnięciu tej pozycji cały system zatrzymuje się automatycznie.

Na koniec drukowane są dane procesowe partii. Operator wysuwa pojemnik z obrotowej klatki i przenosi go do następnego procesu.

Standardowe funkcje

Zdolność do uzyskania jednorodnej mieszanki wielu składników w DPPL bez ingerencji mechanicznej.

Przeniesienie produktu do iz innej maszyny jest wyeliminowane.

Sytuacje ograniczające i ergonomiczne zostały znacznie poprawione.

Ramię mocujące jest proste, higieniczne i bezpieczne.

Dostępna blokada bezpieczeństwa

Łagodny start i stop

Zoptymalizowany efekt mieszania

Zmienna prędkość mieszania

Zdalny panel operatora, terminal interfejsu operatora z kontrolowanym mieszaniem receptur

Sterowniki PLC

Sterowanie ręczne / konserwacyjne

Konstrukcja ze stali węglowej lub stali nierdzewnej, okładzina wszystkich otwartych ram z blachami ze stali nierdzewnej

Jest zaprojektowany zgodnie z wytycznymi GMP.

Przedmowa

Przez lata badań, porównywania i pochłaniania zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych, opracowujemy własny projekt mieszalnika leja serii HLD.

Główną cechą mieszalnika jest: korpus mieszający (naczynie na materiał) i oś obrotu tworzą kąt 30 °. Gdy materiał się obraca, materiał wykonuje również ruch styczny wzdłuż ściany naczynia. Funkcja tych ruchów powoduje, że wszystkie punkty ruchów materiału są skomplikowane, zmienia się ich położenie przez cały czas, dzięki czemu ma bardzo wysoką wydajność mieszania.

Zasada

Przez lata badań, porównywania i pochłaniania zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych, opracowujemy własny projekt mieszalnika leja serii HLD.

Główną cechą mieszalnika jest: korpus mieszający (naczynie na materiał) i oś obrotu tworzą kąt 30 °. Gdy materiał się obraca, materiał wykonuje również ruch styczny wzdłuż ściany naczynia. Funkcja tych ruchów powoduje, że wszystkie punkty ruchów materiału są skomplikowane, zmienia się ich położenie przez cały czas, dzięki czemu ma bardzo wysoką wydajność mieszania.

Parametr specyfikacji HLD-800 HLD1000 HLD1200 HLD-1500 HLD2000
ZA 2900 3100 3175 3350 3770
b 2550 2600 2700 2850 3300
do 1850 1900 1950 r 2100 2650
re 1600 1650 1700 1800 2050
mi 700 700 700 700 700
fa 1000 1200 1200 1200 1200
sol 1500 1500 1500 1600 1600
L. 3050 3300 3400 3550 3550
K. 2000 2150 2150 2200 2200
moc kw 7 7 7 9.7 9.7
obciążenie netto 400 500 600 750 1000
waga 2500 2800 3000 3500 4000

Cecha

1. Konstrukcja jest rozsądna, przyjmując podwójne urządzenia podnoszące, obroty silnika, elastyczne sprzęgło. Wydajność jest stabilna, konserwacja i konserwacja są prostsze i nie ma problemu z wyciekiem.

2. Przyjęcie zaprogramowanego systemu sterowania, systemu ustawiania parametrów technicznych, systemu zatrzymywania maszyny dla bezpieczeństwa, systemu automatycznego dokładnego pozycjonowania, działania i systemu automatycznego drukowania zapisów, które w pełni spełniają wymagania sprzętu przetwórczego firm farmaceutycznych. Realizowana jest w pełni automatyczna produkcja, a obsługa jest bardzo prosta.

3. Aby zapewnić jakość maszyny, stosujemy dla tej maszyny części outsourcingowe o wysokiej jakości.

4. Wyposażony w precyzyjnie wykonany kosz zasypowy, który w pełni spełnia wymagania GMP, bez pozostałości po wyładowaniu, i jest łatwy do czyszczenia lub mycia.

5. Dostarczamy produkty szeregowe do transportu materiałów. Tworzy zaawansowany proces wraz z maszyną do mieszania odpadów.

Uwagi: Jeśli klient ma jakieś specjalne wymagania, proszę dostosować.

Iso wykonuje ruch styczny wzdłuż ściany naczynia. Funkcja tych ruchów sprawia, że ​​wszystkie punkty ruchów materiału są skomplikowane, zmienia się ich położenie przez cały czas, dzięki czemu ma bardzo wysoką wydajność mieszania.

  1. Przez lata badań, porównywania i pochłaniania zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych, opracowujemy własny projekt mieszalnika leja serii HLD.
  2. Główną cechą mieszalnika jest: korpus mieszający (naczynie na materiał) i oś obrotowa tworzą kąt 30 °. Gdy materiał się obraca, materiał wykonuje również ruch styczny wzdłuż ściany naczynia. Funkcja tych ruchów sprawia, że ​​wszystkie punkty ruchów materiału są skomplikowane, zmienia się ich położenie przez cały czas, dzięki czemu ma bardzo wysoką wydajność mieszania.
  3. Przez lata studiowania, porównywania i pochłaniania zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych, opracowaliśmy własny projekt mieszalnika leja serii HLD.
  4. Główną cechą mieszalnika jest: korpus mieszający (naczynie na materiał) i oś obrotowa tworzą kąt 30 °. Gdy materiał się obraca, materiał wykonuje również ruch styczny wzdłuż ściany naczynia. Funkcja tych ruchów sprawia, że ​​wszystkie punkty ruchów materiału są skomplikowane, zmienia się ich położenie przez cały czas, dzięki czemu ma bardzo wysoką wydajność mieszania.