• Kim
  Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
 • Johnny Cisneros
  One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

Xanthophyll Extract Laboratory Spray Dryer Machine Explosion Proof Low Temperature

Place of Origin CHINA
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number LPG
Minimum Order Quantity 1 set
Cena Negotiation
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 10 WEEKS
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 20 SETS PER MONTH
Szczegóły Produktu
Materiał metalowy SUS316 / SUS304 / CARBON STEEL, ETC Źródło ogrzewania Para / elektryczność / gaz ziemny / olej napędowy / itp
Pojemność 10-10000 kg na godzinę Parowanie wody 5-5000 kg na godzinę
Temp 120–600 ° C Cząstka na godzinę
High Light

food dryer machine

,

spray drying equipment

Zostaw wiadomość
opis produktu

Ekstrakt ksantofilowy SUS304 SU316 Seria LPG Szybki ekstrakt odśrodkowy Ephedra sinica Ekstrakt z suszenia rozpyłowego Sprzęt spożywczy

Opis ekstraktów Suszarka rozpyłowa

Ekstrakt z chińskiej medycyny ziołowej jest rafinowany z korzenia, łodygi i liści roślin i zawiera wysoki cukier, szczególnie z procesu alkoholizacji, który łatwo topi się w wysokiej temperaturze. Normalne natryskiwanie odśrodkowe nie spełnia wymagań suszenia. Z tego powodu nasza firma zorganizowała grupę techników, aby opracować taką suszarkę, stosowaną specjalnie do ekstraktu z chińskiej medycyny ziołowej, po wielokrotnych obliczeniach i niezliczonych testach na podstawie naszego doświadczenia w tworzeniu suszarki z opryskiwaniem i zbierania zalet tego samego rodzaju suszarek z obu krajowych i zagranicą.

Zastosowanie ekstraktów z suszarki w sprayu

1. Płyn, pasta, zupa, materiał, taki jak: esencja słona, esencja bulionowa, sos sojowy w proszku, aminokwas, ocet w proszku.

2. Dodatki do żywności, białko rybne, proszki jajeczne, proszek grzybowy, maltodekstryna itp.

Ekstrakty ziołowe Właściwości suszarki w sprayu

 1. W tym urządzeniu zastosowano atomizer odśrodkowy o wyższej prędkości liniowej, prędkość łącza osiąga 16000 obr / min, nadaje się do suszenia i granulowania materiałów ciekłych o wysokiej zawartości części stałych.
 2. Wykorzystuje wyeliminowaną technologię osuszania i chłodzenia, nadaje się do lepkości, oleistości, wrażliwości na ciepło, suszenia i granulowania materiału o właściwościach wilgoci.
 3. Wykorzystuje scentralizowaną kolekcję oczyszczania, gotowy produkt można zebrać w czystym pokoju, który spełnia wysokie wymagania higieniczne i pozwala uniknąć zanieczyszczenia powietrza z otoczenia.
 4. To urządzenie wykorzystuje trzy poziomy niezależnego systemu rozładunku i wielostopniową technologię natrysku myjącego, co poprawia odzyskiwanie produktów.
 5. Wykorzystuje wlot powietrza i szczotkę wlotową do miotły ściany, aby zapobiec przywieraniu materiałów do ściany wewnętrznej.
 6. To urządzenie jest zgodne z pomiarem temperatury w podczerwieni, inteligentną technologią automatycznego sterowania. Poprzez rzeczywiste sprzężenie zwrotne temperatury, automatycznie dostosowuje wydajność podawania materiału płynnego, gwarantuje jakość gotowych produktów. Dzięki funkcji projektowania programu, szyfrowania, poprawiania itp. A system operacyjny PLC skutecznie zwiększa dokładność wykonania parametrów procesu, gwarantując w ten sposób jakość produktów i poprawiając nowoczesny poziom zarządzania produktem.
 7. Aby ułatwić działanie tego urządzenia, w zależności od aktualnej sytuacji, źródłami ciepła mogą być energia elektryczna, para, paliwo, gaz itp.
 8. Zastosowano technologię zapobiegania zacięciom.

Przedmowa

Suszenie rozpyłowe jest technologią najczęściej stosowaną w technologii kształtowania płynów oraz w przemyśle suszącym. Technologia suszenia jest najbardziej odpowiednia do wytwarzania stałego proszku lub produktów w postaci cząstek z płynnych materiałów, takich jak: roztwór, emulsja, zawiesina i nadające się do pompowania pasty. Z tego powodu, gdy wielkość cząstek i rozkład produktów końcowych, resztkowa zawartość wody, gęstość objętościowa i kształt cząstek muszą spełniać dokładny standard, suszenie rozpyłowe jest jedną z najbardziej pożądanych technologii.

Po przefiltrowaniu i podgrzaniu powietrze wchodzi do rozdzielacza powietrza na górze suszarki. Gorące powietrze wchodzi równomiernie do suszarni w formie spirali. Przechodząc przez szybki opryskiwacz odśrodkowy na szczycie wieży, płyn materiałowy będzie się obracał i będzie rozpylany na wyjątkowo drobne kulki z mgły. Dzięki bardzo krótkiemu kontaktowi z gorącym powietrzem materiały można suszyć w produkty końcowe. Produkty końcowe będą wyładowywane w sposób ciągły z dołu wieży suszącej i cyklonów. Gaz odlotowy będzie odprowadzany z dmuchawy.

Funkcja :

Szybkość suszenia jest wysoka, gdy ciecz materiału jest rozpylana, a pole powierzchni materiału znacznie wzrośnie. W przepływie gorącego powietrza 95% -98% wody może w jednej chwili odparować. Czas zakończenia suszenia wynosi tylko kilka sekund. Jest to szczególnie odpowiednie do suszenia materiałów wrażliwych na ciepło. Jego produkty końcowe mają dobrą jednorodność, zdolność płynięcia i rozpuszczalność. A produkty końcowe są wysokiej czystości i dobrej jakości. Procedury produkcyjne są proste, a obsługa i kontrola są łatwe. Ciecz o zawartości wilgoci 40–60% (w przypadku materiałów specjalnych zawartość może wynosić nawet do 90%) można jednorazowo wysuszyć na proszek lub produkty w postaci cząstek. Po procesie suszenia nie ma potrzeby rozdrabniania i sortowania, aby ograniczyć procedury operacyjne podczas produkcji i zwiększyć czystość produktu. Średnice cząstek produktu, luźność i zawartość wody można regulować poprzez zmianę warunków pracy w określonym zakresie.

Po rozpylaczu odśrodkowym na szczycie wieży ciecz materiałowa będzie się obracać i rozpylać się w wyjątkowo cienkie kulki z mgły. Dzięki bardzo krótkiemu kontaktowi z gorącym powietrzem materiały można suszyć w produkty końcowe. Produkty końcowe będą wyładowywane w sposób ciągły z dołu wieży suszącej i cyklonów. Gaz odlotowy będzie odprowadzany z dmuchawy.

 1. Konwencjonalna suszarka rozpyłowa YIBU zamienia ciecz w proszek w bardzo wydajny sposób. Jest stosowany w tak różnych dziedzinach, jak przemysł mleczarski, spożywczy i chemiczny, gdzie zyskał renomę dzięki swojej wydajności. Dzięki ponad 2500 suszarniom rozpryskowym zainstalowanym na całym świecie, suszarka YIBU łączy doświadczenie i najnowocześniejszą technologię z wartościowymi rozwiązaniami dla swoich klientów.
 2. Konwencjonalna suszarka rozpryskowa, zaprojektowana do suszenia określonego produktu zgodnie z normami i wymaganiami danego przemysłu, wytwarza drobny proszek o wielkości cząstek od 20 do 300 ml. Jest stosowany przede wszystkim w przemyśle chemicznym, ale okazał się także cenny w produkcji żywności i produktów mlecznych.
 3. Atomizacja koncentratu odbywa się za pomocą rozpylacza obrotowego lub dysz wysokociśnieniowych. Osuszone powietrze wchodzi z dużą prędkością przez dyspergator powietrza, zapewniając optymalne mieszanie z rozpylonym koncentratem. Odparowanie następuje natychmiastowo, gdy kropelki przechodzą przez komorę suszącą.
 4. Pełna kontrola zawartości wilgoci, struktury cząstek, rozkładu wielkości cząstek, rozpuszczalności i zwilżalności oraz zachowanie naturalnych aromatów i smaków.
 5. Bezkonkurencyjny stosunek wydajności do kosztów Energooszczędne komponenty, ciągłe i szybkie suszenie, łatwość obsługi i automatyzacja procesu zapewniają pełną kontrolę wydajności i kosztów.