• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

Suszenie rozpyłowe w pętli Cloose w przemyśle farmaceutycznym Energia elektryczna / ciepło parowe

Place of Origin CHINA
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number XLP
Minimum Order Quantity 1 set
Cena Negotiation
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 10weeks
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 5 SETS PER MONTH
Szczegóły Produktu
Materiał metalowy SUS316 / SUS304 / ETC Pojemność 10-300 kg na godzinę
Czynnik grzewczy azot źródło ogrzewania Energia elektryczna / olej / gaz ziemny / para
Temp 120–600 ° C Nazwa przemysłowa suszarka rozpryskowa
High Light

suszarnia rozpryskowa

,

sprzęt do suszenia rozpyłowego

Zostaw wiadomość
opis produktu

Seria XLP Suszarka rozpyłowa z zamkniętą pętlą (Suszarka rozpyłowa z zamkniętą pętlą) (Suszarka rozpylająca) (Suszarka rozpyłowa)

Przedmowa:

System suszenia rozpyłowego z cyrkulacją uszczelnień działa w okolicznościach uszczelnienia. Gaz suszący jest zwykle gazem obojętnym, takim jak N2. Ma on zastosowanie do suszenia materiału rozpuszczalnikiem organicznym, toksycznym gazem i materiałem łatwo ulegającym utlenieniu. przyjąć gaz obojętny jako gaz obiegowy, aby chronić suszony materiał. Gaz obojętny krąży po procesie osuszania. N2 jest podgrzewany, a następnie wchodzi do wieży suszącej. Materiał płynny jest przenoszony do dyszy odśrodkowej za pomocą pompy śrubowej, a następnie jest rozpylany w rozpylaczu do cieczy przez rozpylacz, proces przenoszenia ciepła jest zakończony w wieży suszącej. Suchy produkt jest odprowadzany na dole wieży, odparowany rozpuszczalnik organiczny jest zasysany przez próżnię wytwarzaną przez wentylator. Moc lub materiał stały zostaną oddzielone w cyklonie i wieży zraszającej. Nasycony gaz organiczny jest odprowadzany po skropleniu w skraplaczu. Nieskroplony gaz wraca do systemu po ciągłym ogrzewaniu. Zwykły normalny proces suszenia rozpyłowego odśrodkowego realizowany jest przez proces transportu powietrznego i proces odsysania. Jest to oczywista różnica między przeciwwybuchową suszarką rozpryskową z obiegiem zamkniętym a zwykłą suszarką rozpryskową. Środkiem suszącym w systemie suszącym jest N2, wnętrze jest pod nadciśnieniem. Aby utrzymać stabilne nadciśnienie, przetwornik ciśnienia automatycznie steruje ilością wlotową N2.

Precyzyjna kontrola procesu suszenia daje o wiele lepszą kontrolę nad kształtem, gęstością i morfologią produktu końcowego niż inna aseptyczna technologia suszenia, a ponadto, przy niskich kosztach eksploatacji i nakładach inwestycyjnych, korzyści te uzyskuje się przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ogólnych.

Funkcja:

Wytwarzanie suchych jałowych postaci dawkowania często obejmuje mieszanie API z jedną lub większą liczbą zaróbek. Aby osiągnąć jednorodną mieszaninę, rozkład wielkości cząstek zaróbki (zaróbek) musi odpowiadać rozkładowi API. W jednoetapowej operacji aseptyczne suszenie rozpryskowe może przekształcić sterylny roztwór w sterylne cząstki o wymaganej wielkości, bez ryzyka wprowadzenia zanieczyszczeń.

Suszarki rozpryskowe są również zaprojektowane do pracy z rozpuszczalnikami organicznymi, co umożliwia stosowanie szerokiej gamy substancji pomocniczych w preparacie.

Produkty raz na raz. Po procesie suszenia nie ma potrzeby rozdrabniania i sortowania, aby ograniczyć procedury operacyjne podczas produkcji i zwiększyć czystość produktu. Średnice cząstek produktu, luźność i zawartość wody można regulować poprzez zmianę warunków pracy w określonym zakresie.

W przypadku opryskiwacza odśrodkowego na szczycie wieży ciecz materiałowa będzie się obracać i rozpylać ją w wyjątkowo drobne kulki z mgły. Dzięki bardzo krótkiemu kontaktowi z gorącym powietrzem materiały mogą być suszone do produktów końcowych. Produkty końcowe będą wyładowywane w sposób ciągły z dołu wieży suszącej i cyklonów. Gaz odlotowy będzie odprowadzany z dmuchawy.