• Kim
  Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
 • Johnny Cisneros
  One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
Osoba kontaktowa : Jenny Wang
Numer telefonu : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal Spray Drying Equipment for foodstuff

Place of Origin CHINA
Nazwa handlowa YIBU
Orzecznictwo CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
Model Number LPG
Minimum Order Quantity 1 set
Cena USD 12500-158000 SET
Packaging Details Woodencase
Delivery Time 10 WEEKS
Payment Terms L/C, T/T
Supply Ability 20 SETS PER MONTH
Szczegóły Produktu
Materiał metalowy SUS316/SUS304/STAL WĘGLOWA, ITP Źródło ogrzewania Para / elektryczność / gaz ziemny / olej napędowy / itp.
Pojemność 10-10000 kg na godzinę Odparowanie wody 5-5000 kg na godzinę
Temp 120-600'C Cząstka na godzinę
High Light

spray drying plant

,

spray drying equipment

Zostaw wiadomość
opis produktu

Biała sadza SUS304 SU316 Seria LPG Szybki odśrodkowy ekstrakt z Ephedra sinica Sprzęt do suszenia rozpyłowego do artykułów spożywczych

LPG.pdf

 

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 0

Przedmowa

Suszenie rozpyłowe jest technologią najczęściej stosowaną w kształtowaniu technologii płynów oraz w przemyśle suszarniczym.Technologia suszenia jest najbardziej odpowiednia do wytwarzania produktów stałych w postaci proszków lub cząstek z materiałów płynnych, takich jak: stany roztworu, emulsji, zawiesiny i pasty możliwej do pompowania.Z tego powodu, gdy wielkość cząstek i rozmieszczenie produktów końcowych, zawartość wody resztkowej, gęstość objętościowa i kształt cząstek muszą spełniać precyzyjny standard, suszenie rozpyłowe jest jedną z najbardziej pożądanych technologii.

Po przefiltrowaniu i podgrzaniu powietrze wchodzi do dystrybutora powietrza na górze suszarki.Gorące powietrze wchodzi do suszarni w formie spiralnej równomiernie.Przechodząc przez szybkoobrotowy rozpylacz odśrodkowy na szczycie wieży, płynny materiał obraca się i jest rozpylany na niezwykle drobne kulki mgły.Dzięki bardzo krótkiemu czasowi kontaktu z gorącym powietrzem, materiały mogą zostać wysuszone na produkty końcowe.Produkty końcowe będą wyładowywane w sposób ciągły z dna wieży suszarniczej oraz z cyklonów.Spaliny będą odprowadzane z dmuchawy.

 

Funkcja :

Szybkość suszenia jest wysoka, gdy ciecz materiału jest rozpylana, powierzchnia materiału znacznie się zwiększy.W strumieniu gorącego powietrza w jednej chwili może odparować 95%-98% wody.Czas zakończenia suszenia to zaledwie kilka sekund.Jest to szczególnie odpowiednie do suszenia materiałów wrażliwych na ciepło.Jej produkty końcowe mają dobrą jednorodność, zdolność płynięcia i rozpuszczalność.A produkty końcowe mają wysoką czystość i dobrą jakość.Procedury produkcyjne są proste, a obsługa i kontrola łatwe.Ciecz o zawartości wilgoci 40-60% (w przypadku materiałów specjalnych zawartość może dochodzić nawet do 90%) można jednorazowo wysuszyć na produkty w postaci proszku lub cząstek.Po procesie suszenia nie ma potrzeby rozdrabniania i sortowania, aby skrócić procedury operacyjne w produkcji i poprawić czystość produktu.Średnice cząstek produktu, luz i zawartość wody można regulować poprzez zmianę warunków pracy w określonym zakresie.

Po zamontowaniu rozpylacza odśrodkowego na szczycie wieży płynny materiał będzie się obracał i rozpryskiwał na niezwykle drobne kuleczki mgły.Dzięki bardzo krótkiemu czasowi kontaktu z gorącym powietrzem, materiały mogą zostać wysuszone na produkty końcowe.Produkty końcowe będą wyładowywane w sposób ciągły z dna wieży suszarniczej oraz z cyklonów.Spaliny będą odprowadzane z dmuchawy.

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 1

 1. Konwencjonalna suszarka rozpyłowa YIBU zamienia płyn w proszek w bardzo wydajny sposób.Jest stosowany w tak różnych dziedzinach, jak przemysł mleczarski, spożywczy i chemiczny, gdzie zyskał renomę dzięki swoim właściwościom.Z ponad 2500 suszarkami rozpyłowymi zainstalowanymi na całym świecie, YIBU Dryer łączy doświadczenie i najnowocześniejszą technologię w rozwiązania o wartości dodanej dla swoich klientów.
 2. Zaprojektowana dla konkretnego produktu, który ma być suszony zgodnie ze standardami i wymaganiami danej branży, konwencjonalna suszarka rozpyłowa wytwarza drobny proszek o wielkości cząstek od 20 do 300 my.Stosowany jest przede wszystkim w przemyśle chemicznym, ale sprawdził się również w produkcji artykułów spożywczych i mlecznych.
 3. Rozpylanie koncentratu odbywa się za pomocą rozpylacza obrotowego lub dysz wysokociśnieniowych.Powietrze suszące przechodzi przez dyspergator powietrza z dużą prędkością, zapewniając optymalne mieszanie z rozpylonym koncentratem.Parowanie następuje natychmiastowo, gdy kropelki przechodzą przez komorę suszarniczą.
 4. Pełna kontrola zawartości wilgoci, struktury cząstek, rozkładu wielkości cząstek, rozpuszczalności i zwilżalności oraz zachowania naturalnych aromatów i smaków.
 5. Bezkonkurencyjny stosunek wydajności do kosztów Energooszczędne komponenty, ciągłe i szybkie suszenie, łatwość obsługi i automatyzacja procesu zapewniają pełną kontrolę nad wydajnością i kosztami.SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 2

SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 3

Informacje o firmie

Sprzęt do suszenia Changzhou YIBU CO., Ltd został wyróżniony słynnym chińskim znakiem towarowym.Nasza firma stała się pierwszą firmą suszącą, która stała się znaną chińską marką handlową w Chinach.

Do tej pory YIBU zatrudnia ponad 250 osób w wieku 25 lat. Założyciel, pan Zha Guocai, od ponad trzydziestu lat poświęca się badaniom, produkcji, produkcji i działalności związanej z urządzeniami suszącymi, zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora generalnego chińskiego sprzętu do suszenia Stowarzyszenie od dawna. Firma przywiązuje dużą wagę do odnowy nauki i techniki.Najpierw lub później współpracował z instytutami takimi jak Szanghaj, Wuhan, Chongqing i tak dalej oraz współpracował z Shenyang Chenmical Institute, Ministerstwem Przemysłu Chemicznego, Qinghua University, Shanghai Transporation University, Dalian Science and Technology University.Dzięki temu firma może co roku wprowadzać na rynek 3-5 nowych odmian.W 1998 roku, za zgodą odpowiednich departamentów stanowych, firma utworzyła Chińskie Centrum Badawcze Suszenia i Granulowania, które może prowadzić badania nad nowymi procesami i opracowywać nowe technologie oraz dostarczać nowe produkty dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego.W naszym laboratorium mamy wiele maszyn testujących do wykonywania prób dla klientów.

Sprzedaliśmy sprzęt do USA, Indii, Rosji, Danii, Holandii, Peru, Australii, Nowej Zelandii, Ghany, Cypru, Grecji, Iranu, Indonezji, Filipin, Korei, Japonii, Tajwanu, Hongkongu i tak dalej łącznie prawie 50 krajów i dzielnice na całym świecie;
SUS304 SUS316 White carbon black LPG Series High speed Centrifugal  Spray Drying Equipment for foodstuff 4

Proces produkcji

Projektowanie → Kontrola surowców → Maszyna do cięcia laserowego → Spawanie → Kontrola → Polerowanie → Kontrola → Montaż → kontrola → Opakowanie → Dostawa

Od projektu po montaż, a następnie wysyłkę urządzenia, na każdym kroku wymagamy od naszych pracowników ścisłej kontroli jakości, aby każda jednostka mogła zostać dostarczona idealnie.

 

2.png 3.png

 

(Polerowanie)

4.png 2.jpg

 

(przyrząd usuwający)

.jpg BRUKER.jpg

 

Nasze atuty
1. Używamy wysokiej klasy importowanych marek instrumentów i maszyn do przetwarzania, aby stworzyć dla Ciebie najwyższej jakości maszynę;YIBU sprawia, że ​​czujesz się swobodnie w zakresie obsługi posprzedażnej.
2. Zapewniamy części zamienne z kosztem samych części zamiennych przez całe życie.

3. Możemy wykonać maszynę na życzenie klienta.

4. W przypadku materiału do maszyny mamy do wyboru kilka rodzajów surowców, takich jak SUS304, 316L, stal węglowa i inne.

5. W przypadku źródła ciepła dla maszyny możemy wykonać je w oparciu o dostępne urządzenie u klienta, takie jak para, energia elektryczna, piec gazowy i tak dalej.

6. zaprosiliśmy i wskazaliśmy prof. Arun s.Mujumdar, dożywotni przewodniczący Międzynarodowej Konferencji Suszenia i zdobywca „Nagrody Przyjaźni” rządu chińskiego jako nasz konsultant techniczny, aby utrzymać maszynę YIBU z technologią przewagi światowej;

1.jpg

 

7. Mamy zespół badawczo-rozwojowy i możemy pomóc klientowi zaprojektować proces produktu.

8. W przypadku silnika mamy więcej opcji, takich jak ABB, Siemens i tak dalej.

9. W przypadku palnika mamy do wyboru Usgas, Rellio lub inną międzynarodową markę.

11. W przypadku wału możemy wybrać łożyska SKF, Japan NSK.etc.

12.Naszą maszynę możemy zaprojektować z przeciwwybuchową, bezpyłową, bezwodną, ​​szczelną cyrkulacją.

13. Gwarancja / rękojmia : 1 rok liczony od dnia pomyślnej instalacji i uruchomienia.

14. Opakowanie: opakowanie drewniane.Specjalny materiał drewniany bez fumigacji.Lub zgodnie z wymaganiami klienta.

15. Cechy szczególne produktu: A. Odporny na kurz, żaroodporny, olejoodporny, przeciwwybuchowy;

B.Green, wydajność środowiska;

 

Pakowanie i wysyłka

Rozmiar opakowania: w zależności od maszyny

Ładunek kontenera: 20OT, 20GP, 40OT, 40GP i 40FR

Opakowanie zewnętrzne: folia z tworzywa sztucznego lub drewniana skrzynka

IMG_7872.JPG

 

Rzuć okiem na sprzęt u klienta

IMG_2247.JPG psb.jpg

 

Anulowanie wizyty na stronie klienta

Aby dowiedzieć się , czy maszyna sprzedana klientowi działa dobrze , czy nie w siedzibie klienta , co roku będziemy odwiedzać dla niej witrynę klienta .

Nasze Usługi

Pre-serwis
Działaj jako dobry doradca i asystent klientów, aby umożliwić im uzyskanie bogatych i hojnych zwrotów z inwestycji.

1. Przedstaw klientowi szczegółowo produkt, dokładnie odpowiedz na zadane przez klienta pytanie;

2.Sporządzić plany wyboru zgodnie z potrzebami i specjalnymi wymaganiami użytkowników w różnych sektorach;

Sprzedaż usługi

1. Zapewnij produkt o wysokiej jakości i odbiorze wstępnym przed dostawą;

2. Dostawa na czas;

3. Zapewnij pełny zestaw dokumentów zgodnie z wymaganiami klienta.

Obsługa posprzedażna

Zapewnij rozważne usługi, aby zminimalizować zmartwienia klientów.

1. Pomóż klientom przygotować się do pierwszego schematu budowy;

2. Zainstaluj i debuguj sprzęt;

3.Szkolenie operatorów pierwszej linii;

4. Zbadaj sprzęt; 5. Podejmij inicjatywę, aby szybko wyeliminować problemy;

6. Zapewnij wsparcie techniczne;

7. Nawiąż długoterminową i przyjazną relację.

Zobowiązanie do obsługi

1. Zapewnij klientom roczną gwarancję, aby upewnić się, że maszyna działa dobrze;

2. Zawsze utrzymujemy określony poziom zapasów części zamiennych, co oznacza, że ​​zamienniki mogą zostać wysłane do Ciebie na czas;

3.Wyślij każdemu klientowi preferencyjną ofertę cenową.

 

FAQ

1. Czy jesteś producentem, firmą handlową lub stroną trzecią?

Jesteśmy producentem, a produkcję rozpoczęliśmy w 1970 roku, a prywatną firmę mamy już od 1995 roku.

 

2. Gdzie znajduje się twoja fabryka?

Nasza firma znajduje się w mieście Changzhou w prowincji Jiansu w Chinachw środku Szanghaju i Nankin.

 

3. Jak mogę przejść do twojej fabryki?

Możesz polecieć bezpośrednio do szanghaju pudong lub hong qiao międzynarodowego lotniska, a następnie wsiąść do szybkiego pociągu lub autobusu do stacji Changzhou, a następnie możemy odebrać cię na stacji changzhou dla naszej firmy.Nasza firma znajduje się około 30 ~ 40 km od stacji Changzhou.

Jeśli jesteś teraz w Chinach, możesz polecieć na lotnisko w Benniu lub pojechać pociągiem lub autobusem bezpośrednio do naszego miasta.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w dowolnym momencie!

 

4. Jakie jest twoje mini zamówienie?

Nasze mini zamówienie to jeden zestaw.

 

5. Czy istnieje certyfikat YIBU?

Tak, otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2008, Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO14001:2004, Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSHS18001:2004, Certyfikat ISO10012:2003 dla systemu pomiarów i testów kontrolnych, CE, CE; SGS; TUV;GOST;UL;GMP również otrzymaliśmy patent na 60 pozycji, CE;SGS;TUV;GOST;UL;GMP

 

6. Czy istnieje standard systemów elektronicznych?

TAK Systemy elektroniczne i ich bezpieczeństwo powinny być zgodne z wymaganiami określonymi w 21 CFR Part 11 i GMP Annex 11;Dane powinny być gromadzone w odpowiednich odstępach czasu i przechowywane w systemie w ustalonym formacie, który można wydrukować/odczytać;

Dostęp do wszystkich wartości wejściowych i wyjściowych należy zapewnić poprzez wprowadzenie osobistego kodu i hasła użytkownika.System powinien zapewniać dostęp na trzech poziomach (Administrator-Nadzorca-Operator).Szczegółowy opis praw dostępu dla każdego poziomu powinien być zawarty w specyfikacji funkcjonalnej sprzętu (FS);